O FIRMIE

Everbright Logistics Sp. z o.o.

Everbright Logistics Sp. z o.o. rozpoczęła działalność na rynku spedycyjnym z końcem 2015 roku. Oparta w całości na kapitale polskim, firma założona została przez grono menedżerów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży TSL.

Everbright Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni działa na terenie całego kraju, świadcząc kompleksowe usługi w zakresie transportu, spedycji i logistyki. Unikatową na rynku wartość oferty Everbright Logistics tworzy doświadczony, o szerokich kompetencjach zespół.

Kluczowym założeniem strategii Spółki jest oparcie działalności o bliskie, wzajemnie korzystne relacje z klientem, najwyższą troskę o każdy powierzony ładunek, a także gotowość do tworzenia innowacyjnych, niestandardowych, dedykowanych klientowi rozwiązań. Zapewniamy klientowi pełne wsparcie na każdym etapie procesu spedycyjnego. Jednocześnie, dzięki posiadanym kompetencjom i wiedzy merytorycznej oraz sile czerpanej ze współpracy z renomowanymi partnerami w kraju i zagranicą, wyróżnia nas elastyczność, szybkość działania i możliwość zapewnienia kompleksowych usług o najwyższej jakości.

Certyfikaty OCPU

Certyfikaty OCS

Kontakt

Everbright Logistics Sp. z o.o.
ul. Kwiatkowskiego 60, 81-156 Gdynia

Tel. 58 714 11 88
office@evblogistics.com

Prezes Zarządu

+48 538 392 683 t.janczewska@evblogistics.com

Spedycja Lądowa i kontenerowa

+48 538 355 361 c.ciesielski@evblogistics.com

Napisz do nas

Wyślij!