OFERTA

Spedycja Morska

W zakresie spedycji morskiej oferujemy przewozy ładunków całokontenerowych (FCL) i drobnicowych (LCL) na wszystkich kierunkach, zarówno w imporcie, jak i w eksporcie.

Korzystamy z połączeń liniowych największych armatorów kontenerowych. Aranżujemy przewozy kontenerów przez porty polskie i europejskie. Naszym klientom oferujemy dostawy door-to-door w kraju i zagranicą. Współpracujemy z agentami zagranicznymi w wielu krajach świata. W oparciu o zaplecze magazynowe możemy zaproponować roz/formowanie kontenerów, składowanie towarów, konsolidacje i inne czynności magazynowe.

Ubezpieczenie

Posiadamy polisę ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora (OCS) oraz polisę Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Drogowego Umownego (OCPU), które zabezpieczają roszczenia zleceniodawcy w przypadku szkód powstałych z winy spedytora lub przewoźnika. Naszym Klientom oferujemy ubezpieczenie cargo, obejmujące ryzyka lub szkody w towarze od miejsca jego nadania, aż do miejsca docelowego. Obejmuje ono również załadunki, rozładunki, składowanie. Na życzenie Klienta wartość ubezpieczonego towaru możemy powiększyć m.in. o koszty transportu, cła, podatku VAT, ubezpieczenia. Ubezpieczenie cargo daje pewność otrzymania odszkodowania w przypadku powstania szkody.

Kontakt

Everbright Logistics Sp. z o.o.
ul. Kwiatkowskiego 60, 81-156 Gdynia

Tel. 58 714 11 88
office@evblogistics.com

Prezes Zarządu

+48 538 392 683 t.janczewska@evblogistics.com

Spedycja Lądowa i kontenerowa

+48 538 355 361 c.ciesielski@evblogistics.com

Napisz do nas

Wyślij!