OFERTA

Spedycja Samochodowa

W obszarze spedycji samochodowej, dzięki bezpośredniemu dostępowi do nowoczesnej floty kontraktowych samochodów, oferujemy możliwość szybkiego i korzystnego cenowo transportu w dowolne miejsce w kraju i w Europie. Bazujemy wyłącznie na doświadczonych kierowcach w oparciu o sprawdzonych przewoźników.

Realizujemy przewozy wszystkimi rodzajami samochodów. W tej grupie są samochody o ładowności do 25 ton, jak i też od 1 do 3,5 tony, plandeki, chłodnie, do przewozu ponadgabarytów.

Spedycja lądowa jest też uzupełnieniem kontenerowej spedycji morskiej. Realizujemy przewozy samochodowe z i do portów polskich. Obsługujemy też porty zagraniczne, m. in.  w Hamburgu i Bremerhaven, Rotterdamie i Antwerpii.

Ubezpieczenie

Posiadamy polisę ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora (OCS) oraz polisę Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Drogowego Umownego (OCPU), które zabezpieczają roszczenia zleceniodawcy w przypadku szkód powstałych z winy spedytora lub przewoźnika. Naszym Klientom oferujemy ubezpieczenie cargo, obejmujące ryzyka lub szkody w towarze od miejsca jego nadania, aż do miejsca docelowego. Obejmuje ono również załadunki, rozładunki, składowanie. Na życzenie Klienta wartość ubezpieczonego towaru możemy powiększyć m.in. o koszty transportu, cła, podatku VAT, ubezpieczenia. Ubezpieczenie cargo daje pewność otrzymania odszkodowania w przypadku powstania szkody.

Kontakt

Everbright Logistics Sp. z o.o.
ul. Kwiatkowskiego 60, 81-156 Gdynia

Tel. 58 714 11 88
office@evblogistics.com

Prezes Zarządu

+48 538 392 683 t.janczewska@evblogistics.com

Spedycja Lądowa i kontenerowa

+48 538 355 361 c.ciesielski@evblogistics.com

Napisz do nas

Wyślij!