OFERTA

Spedycja Kolejowa i Intermodalna

We współpracy z operatorami polskimi i zagranicznymi i w oparciu o ich sieć terminali wewnątrzlądowych i połączeń kolejowych realizujemy kontenerowe przewozy intermodalne na terenie Polski i Europy.

Nasze usługi obejmują też organizację przewozów całokontenerowych (FCL) i drobnicy skonteneryzowanej (LCL) z wykorzystaniem Jedwabnego Szlaku, łączącego Chiny z Europą.

Wachlarz naszych usług obejmuje też organizację przewozów z/do portów polskich bezpośrednio z/na bocznice kolejowe naszych klientów z pominięciem transportu samochodowego.

Ubezpieczenie

Posiadamy polisę ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora (OCS) oraz polisę Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Drogowego Umownego (OCPU), które zabezpieczają roszczenia zleceniodawcy w przypadku szkód powstałych z winy spedytora lub przewoźnika. Naszym Klientom oferujemy ubezpieczenie cargo, obejmujące ryzyka lub szkody w towarze od miejsca jego nadania, aż do miejsca docelowego. Obejmuje ono również załadunki, rozładunki, składowanie. Na życzenie Klienta wartość ubezpieczonego towaru możemy powiększyć m.in. o koszty transportu, cła, podatku VAT, ubezpieczenia. Ubezpieczenie cargo daje pewność otrzymania odszkodowania w przypadku powstania szkody.

Kontakt

Everbright Logistics Sp. z o.o.
ul. Kwiatkowskiego 60, 81-156 Gdynia

Tel. 58 714 11 88
office@evblogistics.com

Prezes Zarządu

+48 538 392 683 t.janczewska@evblogistics.com

Spedycja Lądowa i kontenerowa

+48 538 355 361 c.ciesielski@evblogistics.com

Napisz do nas

Wyślij!